Mektuplar & E-posta

Burada iMonk'un yaşamındaki bazı önemli mektuplardan ve epostalardan (kronolojik sıraya göre) bir derleme bulunuyor ve öncelikle iMonk'un, gurusu Srila Sridhar Maharaj'la olan ilk iletişiminden başlıyor. Bu bölüm ayrıca iMonk blog ile ilgili okuyucu yorumlarını kapsıyor.


Durban, Güney Afrika — 9 Haziran, 1983

Girmek Yasaktır

Mayıs 1983 başlarında, Srila Sridhar Maharaj'dan harinama inisiasyonu almak için Nabadwip Dham'a gitmeyi planlamıştım, ama Güney Afrika'nın o dönemde hala gündemde olan ırk ayrımı politikaları yüzünden Hindistan vizesi alamamıştım. Srila Guru Maharaj bu mektubunda bana hatırlatıyor ki, bizler o kutsal yere girmeye hak kazanmadan önce Sri Nityananda Prabhu'nun, Dham'ın Sahibinin, lütfuna ihtiyaç duyarız.

San Jose, Kaliforniya — 1 Aralık, 2002

Gelecek şimdidir!

1 Aralık 2002 de, Sripad Bhakti Sudhir Goswami Maharaj'dan e-posta formunda, aşağıdaki uyandırma-çağrısını aldım. E-postanın konusu, "Gelecek şimdidir!", bilincimde devrim yaratarak içimde derin biryerlerde bir tele dokundu. O zamanlar, bu e-postanın yaşamımı nasıl dramatik bir şekilde değiştireceği hakkında az şey biliyordum.


Giden eposta  |  Arşiv  |  En Son Blog  |  Ilk 10  |  Yeni  |  Sonraki

URL: http://www.imonk.net/turkish/mail/index.html
Düzen: iMonk — ABD, Kaliforniya — 2011.