San Jose, Kaliforniya — Çarşamba, 7 Şubat


iMonk web sitesi güncellemesi

Gezinimi geliştirmek ve belli bir blogun kolayca bulunmasını sağlamak amacıyla süren çaba doğrultusunda, iMonk web sitesi, linklerin çoğunu iyileştirmek, düzende ufak tefek güzelleştirici değişiklikler yapmak ve arşiv sayfalarını yeniden formatlamak şeklinde güncellenmiş bulunuyor.

Bu gelişmelerden çoğunu son birkaç haftadır zaten fark etmiş olabilirsiniz. Bunlar (okuyucu geribildirimlerine dayalı olarak) arşiv sayfaları ile ilgili en yeni değişikliklerden bazıları:

Ana Arşiv iMonk'un — Mart 2003 den şu ana kadar — ziyaret etmiş olduğu ülkeleri ve bu güne kadar Türkçeye çevrilmiş olan ayları ve yılları listeliyor.

Yıllık Arşivler şimdi, aradığınız belli bir blogu çabucak bulmanıza yardımcı olmak için, o yıl Türkçeye çevrilmiş, aylara ve haftalara göre ayrılmış her blogun başlığını ve bağlantılarını içeriyor.

Rusça ve Türkçe Arşivler, şimdi bu sayfa düzenini yansıtıyor, böylece yabancı okuyucular için aynı "görüntü ve duygu" korunmuş oluyor.

Bütün bloglar, (en son blogların en başta yer aldığı ana sayfa dışında) daha kolay bir okuma sağlamak için, şimdi kronolojik olarak da düzenlendi.

—İngilizceden çeviren:
Krishnendrani Devi Dasi


Önceki  |  Arşiv  |  En Son Blog  |  İlk 10  |  Yeni  |  Sonraki

URL: http://www.imonk.net/turkish/07/february1.html
Düzen: iMonk — 7 Şubat, 2007.